Key Account -- BTL / Marketing

7PEAK

warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

7peak obecne jest na rynku o ponad 18 lat, działając w różnych obszarach usług marketingowych - BTL, Design, Web-Design, E-commerce oraz PR.
Udało nam się zebrać bardzo wiele cennych doświadczeń i stworzyć produkty, które od lat znajdują grono zadowolonych nabywców.
Staje szukamy możliwości rozwoju, dotarcia do nowych klientów i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Wymagania

Poszukujemy osoby z przynajmniej podstawowym doświadczeniem w obsłudze klienta, stawiającej sobie wysokie wymagania i zorientowanej na cele i rozwój.
Liczymy na kreatywności, chęć uczenia się i odwagę w stawianiu poprzeczki wysoko, przede wszystkim dla samego siebie.

Do obowiązków pracownika należeć będzie odpowiadanie na zapytania handlowe, przygotowywanie ofert i opieka nad klientem przez czas trwania procesu sprzedaży.

Wymagamy skuteczności, oferując w zamian dobre wynagrodzenie, szerokie wsparcie merytoryczne, szkolenia celowe oraz pakiet premii.

Czysta polszczyzna i swoboda wysławiania się oraz wysoka kultura osobista jest absolutnym wymogiem.
Przebojowość - to cecha, na której specjalnie nam zależy.

Praca o zaraz ;-)

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie efektywnościowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management