Key Account -- BTL / Działania marketingowe

7PEAK

warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Działamy na rynku, w różnych obszarach usług marketingowych od ponad 18 lat.
Udało nam się zebrać bardzo wiele cennych doświadczeń i stworzyć produkty, które od lat znajdują grono zadowolonych nabywców.
Staje szukamy możliwości rozwoju, dotarcia do nowych klientów i podnoszenia jakości świadczonych usług.
Rozwijamy dział sprzedaży produktów i materiałów reklamowych, jakie oferujemy poprzez platformę PROMOCYJNE(kropka)pl

Wymagania

Poszukujemy osoby doświadczonej w sprzedaży, stawiającej sobie wysokie wymagania i zorientowanej na osiągnięcie postawionych sobie celów. Liczymy na kreatywności, chęć uczenia się i odwagę w stawianiu poprzeczki wysoko, również dla siebie samego ;-)
Wymagamy skuteczności, oferując w zamian bardzo dobre wynagrodzenie, szerokie wsparcie merytoryczne, szkolenia celowe oraz pakiet bonusów socjalnych w wysokości warunkowanej jedynie skutecznością.

Wymagamy wiedzy praktycznej o sprzedaży, szczególnie w branży reklamy i marketingu.
Czysta polszczyzna i swoboda wysławiania się oraz wysoka kultura osobista jest absolutnym wymogiem.
Przebojowość - to cecha, na której specjalnie nam zależy.

Praca o zaraz ;-)

Prezentacja firmy

7Peak działa równolegle w dwóch segmentach rynku tworząc unikalny zestaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
2 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie efektywnościowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Top management