Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnych osób do pracy w młodym zespole restauracji HOTELU BUGATTI.
Do głównych obowiązków kelnera / kelnerki należeć będzie obsługa gości na sali lub w ogrodzie (sezonowo), oraz współpraca z barem i kuchnią oraz przygotowanie lokalu do pracy.
Oferujemy pracę w młodym, twórczym zespole w pięknie położonej restauracji, konkurencyjne wynagrodzenie, ciekawe szkolenia i rozwój zawodowy.

Wymagania

wysoka kultura osobista
zaangażowanie i dyspozycyjność
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
aktualna książeczka Sanepid
Mile widziane
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

Hotel Bugatti*** Wrocław to miejsce wyróżniające się kameralną atm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia