Opis stanowiska pracy

Nowy lokal w centrum miasta zatrudni na stanowisko kelnerskie

ZADANIA:
- obsług klientów
- przygotowania sali,
- utrzymywanie stanowiska pracy w czystości, zgodnie z wymogami sanitarnymi,
- uprzejme traktowanie i obsługiwanie gości,
- wystawianie rachunków.

Praca zmianowa

Zainteresowanych prosimy przesłać na meila Cv wraz ze zdjęciem oraz klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 rokuo Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883.

Wymagania

OCZEKUJEMY:
- umiejętność pracy w bezpośrednim kontakcie z gościem,
- zorientowanie na wysoki poziom świadczonych usług,
- bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,
- wysoka kultura osobista,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
-nie oczekujemy doświadczenia

Prezentacja firmy

Firma Guerrier Akademia Sztuk Walki powstała z inicjatywy Marty P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia