Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia PRO-KARIERA (nr rej.8758) poszukuje dla swojego klienta z Niemiec dwie kelnerki.

Oferujemy:

-zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę
-wynagrodzenie 9,50 Euro brutto/godz.
-miesięcznie około 176 godz.pracy, co odpowiada netto wynagrodzeniu 1 200 Euro plus napiwki
-napiwki około 300-400 Euro/m-c
-zakwaterowanie w hotelu koszt 200 Euro/m-c kwota odejmowana z wynagrodzenia

Po miesiącu możliwość otrzymania lepszych warunków finansowych.

Wymagania

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie na stanowisku kelnerki
-umiejętność serwowania 3 talerzy jednocześnie
-doświadczenie w przyjmowaniu odpłatności za posiłki
-mile widziane referencje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim ze zdjęciem wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy-oferty pracy za granicą-zatrudnienie bezpośrednio przez za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 400PLN - 6 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia