Opis stanowiska pracy

Czy chcesz dołączyć do młodego, ambitnego, rozwijającego się zespołu w Hotelu Cztery Brzozy?

Teraz masz na to szansę!

Hotel Cztery Brzozy to dynamicznie rozwijająca się marka, od 2012 na rynku hotelarskim. Cztery Brzozy to elegancki, kameralny hotel trzygwiazdkowy, zlokalizowany zdala od wielkomiejskiego gwaru.

Twoje główne zadania:

  • obsługa gości hotelowych podczas śniadań
  • obsługa gości restauracyjnych
  • obsługa wesel, konferencji, imprez integracyjnych
  • dbanie o estetykę sali restauracyjnej

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • dobrej samoorganizacji pracy
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • dyspozycyjności
  • miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej
  • komunikatywności
  • doświadczenie przy organizacji wesel/ konferencji- będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Hotel Cztery Brzozy to:<br/>&gt;przyjazna atmosfera <br/>&gt;wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia