Opis stanowiska pracy

Kompleks wypoczynkowy położony w Irlandii w malowniczym rejonie Dingle Peninsula poszukuje obecnie doświadczonych osób na stanowisko:
Kelnerka

Miejsce pracy: Irlandia/ Dingle Peninsula

Obowiązki:

-Profesjonalna obsługa gości w kawiarni oraz restauracji,

-Dbanie o czystość i elementy wyposażenia w miejscu pracy,

-Rozliczanie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej.

Wymagania:

-Znajomość języka angielskiego,

-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, warunek konieczny!

-Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferta:

-Pracę od zaraz do końca listopada z możliwością przedłóżenia!!

-Umowę bezpośrednio z Irlandzkim pracodawcą,

-Wynagrodzenie 8,65 €/godzina,

-Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Prosimy o przesyłanie aplikacji WYŁĄCZNIE przez osoby mogące podjąć pracę od zaraz

Prezentacja firmy

Jobland.pl to praca w kraju i za granicą. Posiadamy oferty pracy dla pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka