kelnerka, kelner - obsługa klienta

Ambar

Bydgoszcz, 85-010, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pizzeria AMBAR zatrudni osobę na stałe lub na czas studiów.

Poszukujemy osoby do pracy kelnerki(a)/obsługi klienta. Nie wymagamy doświadczenia, ale zaangażowania. Praca na pełny etat lub mniej - ilość godzin do ustalenia, jednak minimum 2 dni powszednie w tygodniu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów Pizzerii, czyli:
- przyjmowanie zamówień na pizzę i inne dania telefonicznie i na miejscu
- obsługę klientów przy stolikach
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy i na sali dla klientów
- drobna pomoc kuchenna

Oferujemy:
- 11,5zł-13zł / godz na rękę
- darmowe jedzenie
- miłą atmosferę
- możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb

Wymagania

Wymagamy:
- gotowości do pracy od 3 do 5 dni w tygodniu ( w zależności od Twojej dyspozycyjności)
- dokładności
- pogodnego nastawienia
- miłego usposobienia
- uśmiechu
- posiadania książeczki sanepidowskiej lub chęci jej wyrobienia
- dobrej komunikatywności

Prezentacja firmy

Od 1990 roku mieścimy się niezmiennie na ulicy Dworcowej 22 w Bydgoszcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
długoterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13PLN - 16PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa, darmowe posiłki
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia