Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby na stanowisko Kelnerki/Kelnera w Starym Młynie w Turawie. W maju praca rozliczana godzinowo - 10 zł za godzinę/netto. Otwarcie Młyna nastąpi w długi weekend majowy i to na ten termin w pierwszej kolejności poszukujemy pracowników. Później osoby, które najlepiej wypadną w czasie weekendu otwarcia dostaną od nas propozycję pracy na stałe. Dopuszczamy różne formy zatrudnienia i możliwość pracy tylko w weekendy lub tylko w tygodniu.
Jakie mamy oczekiwania:
- ukończone 23 lata
- wysoka kultura osobista, umiejętność swobodnego rozmawiania z ludźmi,
- znajomość niemieckiego w stopniu umożliwiający przyjęcie zamówienia i wytłumaczenie klientowi co oferujemy w menu
- szybkie uczenie się na temat win, piwa, potraw, kaw, co oznacza, że kelner/ kelnerka wie jakie mamy rodzaje tych trunków, czym się różnią, do czego pasują najlepiej ( będziemy tego uczyć każdą przyjętą osobę)
- zadbany wygląd
- doświadczenie w tego typu pracy,
- dobry charakter, nie konfliktowy, dążący do rozwiązywania ewentualnych problemów, a nie ich eskalowania (tego typu ludzie od razu będą u nas zwalniani)
- brak nałogów (palenie, popijanie w pracy, narkotyki, dopalacze)
- odpowiedzialność rozwinięta w takim stopniu, że osoba nie zadzwoni nam z godziny na godzinę i nie powie, że nie przyjdzie, bo nie - na tę okoliczność mamy zamiar wyciągać finansowe konsekwencje, bo taki sposób zachowania pracowników znacząco komplikuje pracę restauracji i kuchni

Gwarantujemy pracę z normalnymi Właścicielami firmy, wypłatę płaconą co tydzień przy stawkach godzinowych, a co miesiąc przy umowie o pracę, wyżywienie na dyżurze w pracy typu obiad dwudaniowy, deser, pyszna kawa.

Ten kto będzie dla nas oddany i lojalny na pewno będzie miał z nami dobrze.

Prezentacja firmy

Braseria, winiarnia, pub, pokoje dla turystów, koncerty, wystawy,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia