Opis stanowiska pracy

Hotel Święcice zatrudni chętne osoby do pracy na stanowisku kelner/kelnerka.

"Jeżeli marzy Ci się praca w fajnym miejscu, z młodymi ludźmi w niepowtarzalnej
atmosferze, koniecznie wyślij do nas swoje Cv.
Oczekujemy chęci do pracy, motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki"
Oferujemy :
- pokrycie kosztów badań sanitarno-epidemiologicznych
-wynagrodzenie wypłacane na czas
-wyżywienie w czasie godzin pracy
-odzież do pracy

Prezentacja firmy

Hotelu Święcice w miejscowości Święcice koło Warszawy. <br/>Hotel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka