Opis stanowiska pracy

Luksusowy obiekt hotelowy Zamek Topacz Hotel & Spa, znajdujący się na przedmieściach Wrocławia, poszukuje

Kelnerów

Miejsce pracy: Zamek Topacz, Ślęza, ul. Główna 12

Opis stanowiska:

  • sprawna i przyjazna obsługa gości
  • przyjmowanie i realizowanie indywidualnych zamówień
  • dbania o wysoki standard bufetów podczas śniadań, eventów
  • znajomość menu restauracyjnego
  • możliwość wyboru godzin pracy: praca w godzinach porannych, wieczornych, w weekendy
  • dbanie o wizerunek Zamku Topacz

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • miła aparycja, przyjazne nastawienie,
  • sumienne wykonywanie obowiązków oraz chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną,
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz w profesjonalnym zespole,
  • stałe zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczna
  • kartę Multisport.
  • obiady pracownicze

Prezentacja firmy

Zamek Topacz to luksusowy obiekt hotelowy Resort & Spa położony w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka