Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:
• Obsługa klientów, gości hotelowych i spotkań biznesowych zgodnie ze standardami obsługi gastronomii

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - praca stała lub praca dodatkowa przy obsłudze wesel i bankietów.
• Pracę w młodym, energicznym zespole i przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

• Doświadczenie w obsłudze klienta na stanowisku Kelner lub Barman
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację lub innego języka na poziomie komunikatywnym
• Dyspozycyjność
• Komunikatywność, pewność siebie, optymizm

Prezentacja firmy

Hotel & Restauracja AVIATOR to 3 gwiazdkowy obiekt położony w sa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia