Opis stanowiska pracy

Firma J&A SP. Z O.O poszukuje do współpracy KELNERÓW w restauracji Nowa Baśń w Nysie (również tylko w weekendy)

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zawodzie kelner
  • fachowość, uprzejmość, komunikatywność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • dbanie o wystrój restauracji (nakrywanie do stołu, dbanie o czystość zastawy i sztućców)
  • inkasowanie należności, rozliczanie dziennego utargu
  • nadzór nad jakością podawanych potraw
  • obsługa gości w restauracji
  • obsługa kasy fiskalnej i wystawianie faktur na życzenie
  • obsługa urządzeń typu: blender, wyciskarka do soków, kruszarka do lodu, ekspres do kawy
  • profesjonalne serwowanie win
  • przyjmowanie, bonowanie i realizowanie zamówień
  • subtelność w pomocy przy wyborze poszczególnych dań i trunków
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość karty menu
  • znajomość zasad sugestywnej sprzedaży

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie oraz atrakcyjne warunki finansowe.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka