Opis stanowiska pracy

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy

Na podstawie art. 942 Kodeksu pracy informujemy o możliwości zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy w Wojskowych Zakładach Lotniczych Nr 2 S.A. - Restauracja Hotelu IKAR, na stanowisko pozalotnicze - kelner

Wymagane:

  • wykształcenie: zawodowe, średnie,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera,
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • wysoka kultura osobista.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie uprzejmej, profesjonalnej obsługi gości w Restauracji Hotelu IKAR,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Hotelu poprzez świadczenie usług .

Wymagania

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Prezentacja firmy

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. są jednym z największych zakł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne