Opis stanowiska pracy

Praca dla brytyjskiej sieci hoteli czterogwiazdkowych, zlokalizowanych w różnych rejonach Wielkiej Brytanii.

Wynagrodzenie:

6.31 GBP – dla pracowników powyzej 21 roku życia + napiwki.

Lokalizacja:

Różne rejony Wielkiej Brytanii

Zapewniamy:

  • Zakwaterowanie na terenie hotelu - koszt jedynie 34 GBP/tygodniowo
  • Wyżywienie - koszt 14 GBP/tygodniowo
  • Bonusy pracownicze

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy na minimum 6 miesięcy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Konieczne DOŚWIADCZENIE w branży gastronomicznej na stanowisku: kelner/ka

Prezentacja firmy

LSJ to firma, która od 2002 r. organizuje pracę za granicą u<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka