Opis stanowiska pracy

Restauracja Hotelowa zatrudni na stanowisko Kelner/ kelnerka

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa gości zgodnie ze standardami obiektu
  • Profesjonalne prezentowanie oferty gastronomicznej hotelu
  • Rozliczanie gości i imprez
  • Dbałość o wizerunek marki i jej godne reprezentowanie w relacjach z gośćmi

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na wybranym stanowisku
  • Dyspozycyjności
  • Znajomości języka angielskiego
  • Wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i dużego poczucia obowiązku
  • Gotowości do poszerzania swoich umiejętności i kompetencji zawodowych.
  • Miła aparycja
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia- umowa na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Motywujący system wynagradzania

Prezentacja firmy

Hotel Galicja znajduje się w centrum Wieliczki przy Kopalni Soli.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka