Opis stanowiska pracy

Villa Park Wesoła Hotel&Restauracja zatrudni Kelnera/kelnerkę. Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych i uśmiechniętych, a przede wszystkim energicznych i chętnych do pracy.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- pracę w przyjaznej atmosferze;

- grafik pracy w systemie 2/2;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

Oczekujemy:

- umiejętności samodzielnej organizacji pracy;

- profesjonalnej obsługi klienta (dbanie o pozytywny wizerunek hotelu oraz restauracji)

- wykonywanie bieżących zadań, odpowiedzialności, dokładności, sumienności i przede wszystkim zaangażowania;

- umiejętności w pracy w zespole;

- aktualnej książeczki sanitarno – epidemiologicznej;

- mile widziane osoby ze statusem studenta;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Villa Park Wesoła - wyjątkowe miejsce inspirowane kulturą włoską ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia