Opis stanowiska pracy

Restauracja Hawaii Pizza&Pasta na warszawskim Ursusie poszukuje kandydatów na stanowisko KELNER.

Od kandydatów oczekujemy:
- biegłej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
- dyspozycyjności ok. 12-15 dni w miesiącu
- dobrej organizacji pracy
- odpowiedzialności
- pozytywnego nastawienia
- umiejętności pracy w zespole
- doświadczenie oraz język obcy będzie miłą zaletą

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Kelner będzie należało:
- kompleksowa obsługa gości restauracji
- dbałość o sale restauracyjną oraz mienie pracodawcy
- przyjmowanie zamówień telefonicznych
- obsługa kasy fiskalnej
- przygotowanie napoi

Osobie zatrudnionej na stanowisku Kelner oferujemy:
- szkolenia w kierunku zawodowym
- stałe wynagrodzenie składające się z: stawki godzinowej + premii procentowej od utargu + premii uznaniowej
- posiłki pracownicze
- pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
- możliwość rozwoju i awansu

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie.

Prezentacja firmy

Restauracja Hawaii Pizza&Pasta to restauracja od ponad dekady wpi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia