Opis stanowiska pracy

Pijalnie Czekolady E.Wedel

to wyjątkowe czekolady, desery i mnóstwo słodkich specjałów.

Na chwilę obecną poszukujemy osób na stanowisko

Kelner / Kelnerka wraz z obsługą sklepu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- obsługę gości wg. standardów firmy

- dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Od kandydatów oczekujemy:

- aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

- chęci do pracy, zaangażowania oraz uśmiechu na twarzy

- pozytywnego nastawienia do ludzi oraz łatwości nawiązywania kontaktów

- dyspozycyjności, otwartości

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

W tytule proszę o wpisanie: Kelner

Prezentacja firmy

Od ponad 160 lat staramy się, aby E.Wedel kojarzył sie z tym, co ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji