Opis stanowiska pracy

Hotel Bristol Tradition & Luxury***** znajdujący się w centrum starówki Rzeszowa, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko KELNER/ KELNERKA.

Zakres obowiązków:
Obsługa kelnerska gości restauracji WESELE Hotelu Bristol Tradition & Luxury***** w Rzeszowie.

Wymagania:
• doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
• mile widziany: kurs kelnerski
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność obsługi programu komputerowego do obsługi gastronomii, mile widziana znajomość programu MICROS,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole,gotowość do pracy w godzinach nocnych
• odpowiedzialność
• aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie(stawka godzinowa i napiwki),
• możliwość rozwoju i podwyższania swoich kwalifikacji,
• ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy przesyłać z dopiskiem nazwy stanowiska w tytule

Prezentacja firmy

Hotel BRISTOL Tradition & Luxury ***** zlokalizowany w centrum st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
10PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne