Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym rozwojem sektora gastronomicznego GRUPY AMBER poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko KELNERA/KELNERKI w THE AMBER Business & Spa Hotel Oleśnica – Cieśle

Obowiązki:
sprawna i przyjazna obsługa gości,
aktywna sprzedaż usług gastronomicznych,
dbanie o wizerunek restauracji hotelowej,
budowanie korzystnych relacji z klientem,
umiejętność pracy w zespole

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
bardzo dobra organizacja pracy,
nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta

Oferujemy:
pracę na podstawie umowy o pracę,
wysokie wynagrodzenie,
przyjemną atmosferę pracy w młodym, zgranym zespole,
ciekawą, pełną wyzwań pracę

Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

The Amber Hotel<br/><br/><br/>Wnętrze Restauracji Amber zostało z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia