Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży hotelarskiej, poszukujemy obecnie zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Kelner/ Kelnerka

Miejsce pracy: Niemcy- 57392 Nordenau lub 04668 Grimma

Opis stanowiska

• Przyjmowanie i realizowanie zamówień

• Rozliczanie klientów i wystawianie rachunków

• Dbanie o porządek

• Budowanie pozytywnych relacji z klientami

• Obsługa bufetu

Wymagania

• Doświadczenie w zawodzie

• Dobra znajomość języka niemieckiego

• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę

od 1700- 2100€ brutto/ miesięcznie+ napiwki+ dodatki za pracę w niedziele(+50% ) i święta (+120% )

• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe

• możliwość zakwaterowania koszt ok. 200€

• możliwość wykupienia pełnego wyżywienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prezentacja firmy

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Praca fizyczna, Praca Inne