Opis stanowiska pracy

W związku z nowo otwierającą się restauracją i winiarnią w centrum Krakowa. Chcieliśmy zaprosić, zainteresowanych kandydatów do współpracy na stanowisko kelner.

Wymagania:
-pasja związana z winem
-dobra znajomość szczepów winogron, rodzajów win, regionów, apelacj
-umiejętność czytania etykiet,umiejętność serwowania win
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok
-dobra znajomość języka angielskiego
-aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
-dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
-skrupulatność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
-otwartość na ludzi i łatwość nawiązywania kontaktów
-miła aparycja i wysoka kultura osobista
-dyspozycyjność system pracy weekendowej, poszukujemy pracowników na stałe

Prosimy o dodanie Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97.roku o Ochronie Danych osobowych Dz.Ust.nr.133 poz.883

Prezentacja firmy

Restauracja Albertina Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem z 15 letn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka