Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Kelner / Kelnerka

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszego klienta z branży gastronomicznej, poszukujemy 6 osób do pracy w Galerii Krakowskiej, na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:
- praca w systemie zmianowym (w godzinach otwarcia Galerii)
- praca w ruchu (w związku z przyjmowaniem zamówień od klientów, podawaniem posiłków/ napojów, obsługa terminala)
- praca w nieustannym kontakcie z klientem

Oczekujemy:
- aktualnej książeczki Sanepid
- komunikatywności, dynamizmu w działaniu
- otwartości na potrzeby klienta, pozytywnego nastawienia
- miłej aparycji
- nastawienia na długofalową formę współpracy (nie tylko na wakacje)

Zapewniamy:
- tygodniowe, płatne szkolenie wdrażające do pracy
- wynagrodzenie 10,50 zł brutto/h
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży gastronomicznej i w pracy z klientem
- długofalowa współpraca
- elastyczne godziny pracy

Firma nie wymaga doświadczenia w gastronomii, oferuje kompleksowe, płatne szkolenie wdrażające i przygotowujące do pracy. W zamian oczekuje odpowiedzialnej postawy oraz chęci związania się z pracodawcą na dłuższy okres czasu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.