Opis stanowiska pracy

Nowo otwierająca się Restauracja w okolicach Krakowa
zatrudni kelnera/kelnerkę

Wymagania:
*Doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka
*Cechy kandydata: komunikatywność, odpowiedzialność, motywacja do pracy, wysoka kultura osobista, lojalność
*aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Opis stanowiska:
*kompleksowa obsługa gości na jak najwyższym poziomie
* dbanie o wizerunek firmy oraz o jakość świadczonych usług
*dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
* organizacja własnej pracy

Oferujemy:
*Pracę w nowoczesnym i renomowanym obiekcie
*Bardzo dobre warunki zatrudnienia
*możliwość rozwoju zawodowego

CV ( zawierające klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy kierować na adres mailowy.
W temacie maila prosimy wpisać: praca kelner/ praca kelnerka
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Kompleks Gastronomiczno- Hotelarski Kajasówka

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia