Kelner/ Kelnerka

Astral

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Minimum dwuletnie wcześniejsze doświadczenie w pracy na stanowisku Kelner/Kelnerka w 4 lub 5 gwiazdkowej Restauracji
  • Komunikatywność, otwartość, gościnność
  • Wysoka kultura osobista,

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania to szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zakwaterowanie, wyżywienie oraz ubezpieczenie zdrowotne na koszt armatora,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,

Wymagania

Firma ASTRAL LTD poszukuje osób do pracy na statkach rzecznych na stanowisko:

Prezentacja firmy

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną od 1989 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta