Opis stanowiska pracy

Nasz hotel w stylu pałacowym w standarcie 3 gwiazdkowym jest tradycyjnym, turystycznym obiektem z gastronomią. Położony w okolicach Berlina oferujemy turystom i klientom biznesowym doskonały wypoczynek i tradycyjne potrawy.

Należymy do Zrzeszenia GUT-Hotels

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym młodym zespole
  • Wynagrodzenie 1500 do 1800 Euro brutto i wyższe, odpowiednio do kwalifikacji
  • Pełny etat 40 godzin w tygodniu, notowany czasu pracy
  • 25% dodatku za pracę po 22:00
  • Mieszkanie w obiekcie

Poszukujemy na stanowisko kelnerki/kelnera osoby z następującymi kwalifikacjami:

  • Umiejętności kelnerskie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w Niemczech
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie w hotelarstwie mile widziane

Prezentacja firmy

Zrzeszenie hotelarzy z Niemiec.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Inne