Kelner / Kelnerka ze znajomością j. niemieckiego

PBSG Limited

Rzeczne statki wycieczkowe, Niemcy, zagranica

Od: PBSG Limited
Miejsce pracy: Rzeczne statki wycieczkowe, Niemcy

PBSG Limited (KRAZ 18735) to profesjonalna agencja będąca częścią grupy PBSG. Firma działa na rynku od 2012 roku i zajmuje się rekrutacjami pracowników różnego szczebla w wielu sektorach poza granicami Polski, głównie w krajach anglojęzycznych.

Obecnie dla swojego Klienta, jednej z wiodących firm na rynku usług rejsowych, poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy od końca czerwca br. na nowoczesnych rzecznych statkach wycieczkowych (pływające hotele 4 i 5*) na terenie Unii Europejskiej na stanowisku

Kelner / Kelnerka

ze znajomością j. niemieckiego

Obowiązki:

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi kelnerskiej zgodnie ze standardami obowiązującymi na statkach.

Wymagania:

  • Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,
  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki,
  • Przynajmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do otoczenia,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bonusy,
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
  • Bezpłatny dojazd/przelot na statek,
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez zagranicznego pracodawcę na podstawie umowy o pracę (Employment Contract),
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i długotrwałej wspólpracy.