Kelner / Kelnerka - zatrudnienie od zaraz!

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Alpy, Francja, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Alpy, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca w hotelu / Turystyka

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy we Francji na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami;

- Przyjmowanie i realizowanie zamówień;

- Doradzanie w wyborze dań oraz napoi;

- Czynności porządkowe: sprzątanie stolików, lokalu.

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- praca na minimum 6 miesięcy;

- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;

- Stawkę godzinową (9,67 € brutto) oraz dodatki;

- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.