Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego klienta - renomowanej sieci hoteli kandydatów na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

(miejsce pracy: Van Der Valk Airporthotel, Duesseldorf/Niemcy)

Zakres obowiązków:

- obsługa kelnerska gości i klientów Hotelu z zachowaniem wysokich standardów

- czynności związane z obsługą kelnerską konferencji, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych

- nadzór nad powierzonym sprzętem gastronomicznym

- dbałość o estetykę restauracji i sal konferencyjnych

Od potencjalnych kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia związanego z obsługą kelnerską

- znajomości języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym

- mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu gastronomii

- zorientowania na wysoki standard obsługi gości oraz wysokiej kultury osobistej

- mile widziane aktualne badania sanepidarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

- organizację niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Niemiec;

- zakwaterowanie (odpłatnie);

- opiekę polskiego koordynatora.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne