Kelner/Kelnerka/ hotel w Aberdovey / Walia / październik 2016

Prowork.PL

Aberdovey / Walia, zagranica

Opis stanowiska pracy

ProworkPl poszukuje doświadczonych i miłych osób z dobrym angielskim do pracy w hotelu o wysokim standardzie usług w Aberdovey w Walii. Hotel położy jest nad samym morzem w malowniczej miejscowości gdzie można wypocząć i aktywnie spędzić czas. Praca od października 2016.

Brytyjski pracodawca, klient ProworkPL zatrudni kelnera/kelnerkę z dobrą znajomością angielskiego do pracy przy obsłudze gości w przyjaznym i rodzinnym hotelu w Aberdovey w Walii. Dbając o wysoki standard usług hotel poszukuje osób z dobrym doświadczeniem w pracy jako kelner/kelnerka oraz umiejętnościami szybkiego uczenia się nowych dań.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Wysoka kultura osobista, elastyczność, komunikatywność
Umiejętność szybkiego uczenia się
Wymagane 2 referencje z poprzednich miejsc pracy
Gotowość do rozpoczęcia pracy od października 2016

Warunki
Okres pracy: praca stała
Wynagrodzenie: 325 funtów tygodniowo
Zamieszkanie: zapewnione, koszt 52 funty tyg.
Pracodawca zapewnia bezpłatne wyżywienie

Kontrakt na stanowisko kelner/kelnerka podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.

Ponadto dostępne inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających w Polsce jak i tych przebywających na terenie UK.

Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv w języku angielskim i rejestrację na naszej stronie. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki
ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa
Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka