Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatow do pracy na stanowisku kelnera w hrabstwie Warwickshire.Oferujemy prace w czterogwiazdkowym hotelu polozonym na obszarach zieleni z widokiem na piekne ogrody i spokojne jezioro.Hotel wybudowany zostal w 12 wieku , utrzymany w brytyjskim stylu i odrestaurowany oferujacy przyjecia okolicznosciowe, wesela, konferencje itp.
Osoba bedzie zajmowala sie witaniem gosci, serwowaniem napoi i posilkow, przygotowywaniem sali.
Oferujemy dlugoterminowa prace z mozliwoscia zakwaterowania na miejscu.Srednia liczba godz 40 na tydzien.

Wymagania

Od kandydatow oczekujemy doswiadczenia w pracy jako kelner, komunikatywnej znajomosci jez angielskiego oraz elastycznego podejscia do pracy.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka