Opis stanowiska pracy

W chwili obecnej do hotelu 4* poszukujemy osobę na stanowisko:

KELNER/KA

  • Przygotowanie i serwowanie napoi zgodnie z zamówieniem,
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług,
  • Aktywna sprzedaż,
  • Obsługa klienta zgodnie z wysokimi standardami,
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktualna książka sanepidu,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,

Osoby chętne i zmotywowane do pracy zachęcamy do wysłania swojego cv. Praca od zaraz!!

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia