Opis stanowiska pracy

Polski Holding Rekrutacyjny International Sp. z o.o. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Kelner

Osoba zatrudniona na stanowisku Kelnera/Kelnerki będzie odpowiedzialna za:
• obsługę gości a’la carte
• obsługę bankietów
• kompetentną i uprzejmą postawę wobec klientów
• ścisłą współpracę z personelem kuchni w dbałości o estetyczne podanie potraw i napoi
• dbanie o dobry wizerunek restauracji
• dbałość o estetykę stanowiska pracy

Wymagania

- minimum 2 miesiące doświadczenia w pracy jako Kelner/Kelnerka
- dobra znajomość języka niemieckiego
-j.angielski mile widziany
- wysoka kultura osobista
- mile widziane wykształcenie gastronomiczne lub hotelarskie
- kursy barmańskie i baristyczne będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne: 1100-1200 euro netto
- pomoc w organizacji formalności
- stabilne zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
- zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Firma HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia