Opis stanowiska pracy

Restauracja w katowickiej dzielnicy Nikiszowiec - Śląska Prohibicja, poszukuje osób na stanowisko: kelner/ka

Nie szukamy pracowników na lato - szukamy ludzi na lata!

Nie oczekujemy wielu lat doświadczenia - oczekujemy chęci i gotowości do pracy!

Nie stawiamy na szablonowość - stawiamy na kreatywność, oryginalność i innowacyjne pomysły!

Gwarantujemy rozwój, dostęp do szkoleń i możliwość tworzenia wyjątkowego miejsca na mapie śląskiej gastronomii!

Zapewniamy pracę w zespole młodych i ambitnych osób oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia!

Wymagania:

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, potrafisz lub chcesz się nauczyć ciekawie opowiadać o jedzeniu i polecać najlepsze wina i alkohole, a jednocześnie nie przeraża cię obsługa imprez okolicznościowych na ponad 100 osób

- wyślij swoje CV!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląska Prohibicja Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

Śląska Prohibicja to restauracja istniejąca na śląskim rynku gastronomic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca dla studenta