Kelner/ka w restauracji w CH Złote Tarasy

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
*Serwowanie posiłków i napojów
*Profesjonalna obsługa gości restauracji
*Obsługa gości w trakcie imprez cateringowych
*Dbanie o wizerunek restauracji

Oczekiwania:
*Wysoka kultura osobista i chęć do pracy
*Obowiązkowość oraz punktualność
*Znajomość języka angielskiego
*Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Elastyczny grafik
*Umowę cywilnoprawną
*Pracę w renomowanej restauracji

Jesteś zainteresowany tą pracą? Czekamy na Twoje CV ! :)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.