Kelner/ka - Barman/ka

Hotel Niemcza Spa

Niemcza, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Restauracja w Hotelu Niemcza Spa poszukuje pracowników na następujące stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcza

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- komunikatywną znajomość języka angielskiego;
- znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana;
- łatwość nawiązywania kontaktów i dobrą organizację pracy;
-posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
-sumienność, punktualność, zaangażowanie w prace
-wysoka kultura osobista
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia i płacowe
Praca w stabilnej i odpowiedzialnej firmie posiadającej długoterminową strategię rozwoju
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez rozbudowany system szkoleń i motywacji stanowiskowej
Miejsce parkingowe

CV wraz z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Nowoczesny i elegancki Hotel Niemcza SPA *** powstał w jednym z n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka