Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Kelner/ka - Barman/ka będzie odpowiedzialna za sporządzanie i podawanie napojów, podawanie potraw, doradzanie klientom w ich wyborze oraz informowanie o sposobie ich przyrządzania - zgodnie z standardami sieci Qubus Hotel.

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego;
  • doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy;
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, także w weekendy.

Mile widziana:

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do Karty Multisport, uprawniającej do korzystania z centrów fitness, siłowni, basenów;
  • poznanie najlepszych standardów pracy w gastronomii;
  • pracę w gronie profesjonalistów;
  • dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS;
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach sieci Qubus Hotel.

Wymagania

Do czterogwiazdkowego hotelu w Krakowie poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej zainteresowanej stałą pracą na stanowisku:

Prezentacja firmy

Sieć QUBUS HOTEL działa w Polsce od 1996 roku, rozwijając grupę n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta