kelner/barman

P.H. Luzam

zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie:

■kompleksowa obsługa gości w restauracji hotelowej oraz barze,
■prowadzenie dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich,
■właściwe przygotowanie sali restauracyjnej do obsługi kelnerskiej

Wymagania

■co najmniej 2 letnie doświadczenie w zawodzie,
■znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
■zorientowanie na wysoki standard obsługi klienta,
■wysoka kultura osobista,
■dyspozycyjność,
■zaangażowanie i sumienność,
■książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

Prezentacja firmy

Hotel wraz z restauracją na terenie Zamościa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia