Trzy Wyspy.

Kelner - Barman

Miejsce pracy: Świnoujście

Do zespołu Hotelu Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko

Kelner - Barman.

Dołącz do nas

Obowiązki: obsługa gości hotelowych w restauracji hotelowej i barze oraz w Keja Bar.

Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe, znajomości j. niemieckiego, uczciwość i sumienności, wysokiej kultury osobistej. Doświadczenie w zawodzie nie jest wymagane.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy, pracę w młodym energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe.

Nasi pracownicy mogą korzystać ze siłowni, strefy saun, wypoczywalni i basenu nieodpłatnie. Jak również z posiłków i noclegów po preferencyjnych cenach.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.