Opis stanowiska pracy

Zwycięzca Hotel Roku 2015 oraz Restauracja Rezydencja Luxury Hotel**** odznaczona poziomką Pani Magdy Gessler, w konkursie Poland 100 Best Restaurants 2015 Resatauracja odznaczona 3 Widelcami w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Kelner - Barman
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
ref.: praca-rezydencja-kelner

Do głównych zadań kelnera-barmana należy rzetelna i kompleksowa obsługa Gości hotelowych oraz biznesowych, przy zachowaniu wszelkich form grzecznościowych i dobrego zachowania. Umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów z Gościem, uprzejmość. Kelner musi posiadać wysoką kulturę osobistą. Każdy kelner powinien być samodzielny w swoich działaniach, ale również powinien umieć pracować w zespole. Dobry kelner jest zawsze uśmiechnięty, zabiega o to by Gość był zadowolony i o to by dobrze promować miejsce, w którym pracuje. Kelner-Barman odpowiada także za sporządzanie koktajli i innych napojów mieszanych, zgodnie z przyjętymi recepturami oraz podawanie ich zgodnie z najlepszymi zasadami a także utrzymywanie porządku i czystości w barze.

Wymagania

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w hotelu 3, 4 i 5* lub w prestiżowych restauracjach mile widziane
• wykształcenie kierunkowe mile widziane
• doświadczenie w pracy barmańskiej
• wiedza dotycząca alkoholi i zasad miksologii barmańskiej
• kurs barmański poświadczony certyfikatem mile widziany
• przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
• znajomość zasad savoir-vivre
• doskonała organizacja pracy
• dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
• dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prezentacja firmy

Rezydencja Luxury Hotel**** to czterogwiazdkowy butikowy hotel, znajduje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne