Kasjerka z funkcją recepcjonistki w salonach samochodowych Polmotor w Szczecinie przy Rondzie Haken

Polmotor Auto-Serwis Sp. j.

Szczecin, Ustowo, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

- Obsługa kasy,
- udzielanie klientom informacji dotyczącej cen artykułów, rabatów,
- przygotowywanie raportów z przeprowadzonych transakcji,
- kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu gotówki w kasie z raportem kasowym
- przestrzeganie procedur kasowych,
- Obsługa recepcji, kierowanie rozmów telefonicznych,
- Udzielanie informacji o posiadanych do sprzedaży samochodach: przygotowanie ofert, cenników,

Wymagania

- Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Wysoka kultura osobista,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Dobra znajomość obsługi komputera,
- Prawo jazdy kategorii B,

Prezentacja firmy

GRUPA POLMOTOR funkcjonuje na zachodniopomorskim rynku od 1994 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie