Kasjerka/Kasjer

OTTO Work Force

Opole, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Opole

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref: JD/KK/01/2017
Typ wakatu: praca tymczasowa

Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa klientów
- praca z towarem na terenie marketu
- zapewnienie regularnej i płynnej odprawy kasowej
- przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
- praca na 1 etat

Oferujemy:
- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- perspektywy rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (z możliwością przejścia na umowę o pracę tymczasową)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:
- znajomość zasad obsługi klienta
- sumienność i zaangażowanie
- doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.