Kasjerka / Kasjer Oświęcim

Jobman Group Sp. z o.o.

Oświęcim, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz profesjonalną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,

- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

Wymagania

Wymagania:

- wysoka kultura osobista,

- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

- komunikatywność i odpowiedzialność,

- aktualna książeczka sanepid,

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie