Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób do:
OBSŁUGI KASY FISKALNEJ

Miejsce pracy: Zgierz (ul. Tuwima, ul. Gałczyńskiego)
Nr ref.: K/0819/LDZ

Mamy do zaoferowania:
- atrakcyjne stawki godzinowe:
-> 19,00 zł brutto/h (dla osób uczących się/studiujących/na
etacie),
-> 17,00 zł brutto/h (dla osób nie uczących się),
- szkolenie stanowiskowe (doświadczenie nie jest wymagane),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- pracę w pełnym wymiarze godzin lub tylko dorywczo (np. 3 dni),
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- obsługa Klientów sklepu,
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (po przeszkoleniu).

Oczekujemy:
- pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
- książeczkę sanepidowską,
- chcesz zdobyć nowe, ciekawe doświadczenie

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie