Opis stanowiska pracy

GRUPA HANDLOWA M&G s. c. działa w ramach ogólnopolskiej sieci partnerskiej Alior Banku, obsługując klientów indywidualnych i micro przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko :

KASJER

w miejscowości :

ELBLĄG/NOWY DWÓR GDAŃSKI/PISZ

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie opłat w placówce bankowej,
  • obsługa klienta w zakresie wpłat i wypłat,
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

Wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia !!!
  • chęć rozwoju,
  • pozytywna energia,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • praca w młodym rozwijającym się zespole,
  • szkolenia wstępne organizowane przez Bank, pakiet szkoleń dodatkowych,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja,
  • zapewniamy dojazd oraz powrót do Nowego Dworu Gdańskiego z Elbląga.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 30.10.2016

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Finansowa ECF Sp. zo.o. jest partnerem biznesowym największ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi