Kasjer walutowy - obsługa Kantoru

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 0025837
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Realizacja transakcji wymiany walut
  • Obsługa międzynarodowych transferów pieniężnych
  • Wykonywanie czynności związanych z obsługą kasy i kantoru
  • Dbałość o pozytywny wizerunek kantoru
  • Wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych
  • Dbałość o wysoki standard obsługi

Oczekiwania:

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność - praca zmianowa
  • Otwartość i komunikatywność
  • Poczucie odpowiedzialności, dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność
  • Gotowość do współpracy w zespole
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet benfitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Kurs kasjera złotowo-walutowego dla osób, które nie mają uprawnień
  • Dodatkowe szkolenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.