Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/09/2016.

Kasjer/sprzedawca

Zawadzkie, opolskie

OKwork

Opis stanowiska pracy

Firma OK work działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (certyfikat nr 10373) poszukuje osób na stanowisko: kasjer/sprzedawca.

Lokalizacja: Zawadzkie ul. Ks. Wajdy

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa klienta,
- aktywna sprzedaż,
- dbanie o estetyczny wygląd sali sprzedażowej,
- prace porządkowe.

Oferujemy zatrudnienie od zaraz.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w odpowiedzi na ofertę.. Dziękujemy za wszystkie aplikacje, skontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru pod numerem... 10373. Zajmujemy się głównie outsourcingiem usług i pracowników (osób). Korzystanie ze źródeł zewnętrznych w zlecaniu pewnych zadań to przede wszystkim odciążenie bieżącej działalności firmy, co umożliwia skupienie się na najistotniejszych obszarach. Powierzenie konkretnych zleceń firmom zewnętrznym to również pomysł na usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa i oszczędność.

Stawiamy na elastyczne formy zatrudnienia, które sprawdzają się jako korzystne rozwiązanie zarówno dla pracodawcy jak i dla poszukującego zajęcia i zleceń. Dostosowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Chętnie staniemy przed zadaniami stawianymi przez Was.

Zapraszamy do współpracy!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel