Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KASJER-SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:

ZALESIE GÓRNE / pow. Piaseczyński

TARCZYN / pow. Piaseczyński

BŁĘDÓW / pow. Grójecki

LIPIE / pow. Grójecki; gmina Błędów

BELSK DUŻY / powiat Grójecki

MOGIELNICA / pow. Grójecki

SOBIENIE JEZIORY / pow. Otwocki

PIASECZNO / pow. Piaseczyński

WILGA / pow. Garwoliński

CHYNÓW / pow. Grójecki

OSIECK / pow. Otwocki

ŁASKARZEW / pow. Garwoliński

MACIEJOWICE / pow. Garwoliński

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z elastycznym czasem pracy
  • stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
  • możliwości awansu
  • miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".

Administratorem danych jest EWMAJ Jędrzejczyk i Spółka Sp. J. z siedzibą w Chynowie (ul. Wolska 7, 05-650 Chynów). Dane przetwarzane będą w związku z prowadzoną rekrutacją, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prezentacja firmy

TOP MARKET

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta