InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Kasjer / Sprzedawca

Miejsce pracy: Wrocław

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Zatrudnimy pracownika do pracy w charakterze:

Nr. ref: KSJ/1216/WRO

Opis stanowiska:
zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy,
obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Nasze wymagania:
gotowość do pracy w systemie III- zmianowym bądź między godz. 6.00 a 23.00,
aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,
rzetelność i uczciwość,
łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
pełną wyzwań pracę,
stawkę 14,00 PLN brutto + premię,
umowę zlecenie podpisywaną z naszym Klientem
realną możliwość na przejście na umowę o pracę z naszym Klientem,
stabilność zatrudnienia,
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.